Usługi Koparko ładowarką Volvo BI 71 B

Koparko- ładowarka VOLVO BI 71

ma szeroki wachlarz możliwości, jeżeli chodzi o usługi, a mianowicie działa w wielu dziedzinach pracy. W budownictwie wykorzystuje się tę maszynę do wykonywania takich prac jako tworzenie nasypów gleby, wyrównywanie terytorium roboczego, wykopy rowów i pita, zasypiając, przesuwając się do małych odległości różnych materiałów (zarówno luzem, jak i grudkowym), obciążenie gleby do wózków towarowych, i poglądy planowania. Ponadto koparko ładowarka marki Volvo BI71 B może być również stosowana do celów demontażowych. Korzystanie z hydraulicznego jackhamme, jest w stanie poradzić sobie z betonem i wzmocnione urządzenia do betonu. W procesie naprawy sekcji drogowych lub uszczelek drogowych ta technika wykonuje wszystkie powyższe, w tym działanie demontażowe (zniszczenie powierzchni asfaltowej).

Często jest również koparka wyposażona w hydrauliczny jackhammer, co pozwala podjąć wszystkie niezbędne prace nad demontażami dowolnych konstrukcji, sprzęt wiertniczy przeznaczony do wiercenia studni i stałych gleb, a także strzałkę dźwigową podnoszącą, co pozwala podnieść jakikolwiek ładunek bez uciekania się do drugiego specjalna technika. Wszystkie wymienione agregaty są instalowane do tylnego manipulatora hydraulicznego i są sterowane z kabiny
Masa operacyjna tego koparki ładowarki wynosi 7740 kilogramów. Długość, biorąc pod uwagę tylny manipulator hydrauliczny, a obniżony przedni wiadro wynosi 5810 milimetrów. Szerokość nad tylnymi kołami ma wartość 2450 milimetrów. Wysokość dachu kabiny wynosi 3750 milimetrów. Prześwit Koparka boczna obsługiwane posty Jest 360 milimetrów. Baza wzdłużna, jest koła, ma wartość 2160 milimetrów. Tylne wyścigi wyścigowe ma pojemność 240 sześciennych milimetrów. Dolna krawędź wiadra ma szerokość 610 milimetrów. Najmniejsza głębokość kopania wynosi 537 milimetrów. Największą głębokość kopania wynosi 4300 milimetrów. Maksymalna wysokość, w której ładunek jest rozładowywany wynosi 2630 milimetrów. System hydrauliczny jest przeznaczony do limit wagowy 2530 kilogramów. Jego zbiornik ma objętość 48 litrów, gdy wokół hydrauliki jest 140 litrów płynów. Zainstalowany jest standardowy wiadro czołowe, których pojemność ma wartość 1000 milimetrów sześciennych. Pełny wzrost przednim wiadra wymaga nie więcej niż sześć sekund. Powrót przedniego wiadra do pierwotnej pozycji jest przeprowadzane nie więcej niż trzy sekundy. Wykonanie pełnego cyklu roboczego zajmie około 11 sekund.